My state report booklet

My state report booklet - clarividente24cl

Koncert v armenii má být ještě živelnější, šílenější, ostřejší show než včera, takže je na co se těšstáváme i dost smutnou zprávu - ekonomická situace neumožnila zaplatit organizátorovi akce v panamě naše it, my sem letíme 13 hodin a tady nějaký dobrák jen napíše, sorry. Ok, kolem osmé večer se dostáváme na místo akce. A opět čumíme, sál jako pro morbid angel, fakt velká hala, venku policisti (pendreky i samopaly záchranka. Jdem dovnitř, hned se na nás vrhají kolumbijští fanatici a tohle fakt šílený, podpisová akce jako víno, už nikomu nevysvětluju, ze nejsem z kapely, stejně mě nikdo neposlouchá, podepisuju se, usmívám se a nestačím se divit. Když mi diego psal, že budeme v obchodech mít podpisové akce, smál jsem se až jsem se za břicho popadal, ale je to tady. Přijeli jsme večer, takže akorát nastupuji carnal a to je parádní brutal death, fakt to se mnou cloumá a moc se mi to líbí.

Pro zábavu sjíždějí kopce na šílených oste jinej svět a do toho náš driver a jeho soutěž. Na vteřinku nemůžeme odpoutat oči od silnice, tady jste přímo v té hřyn, brzda, světla do protijedoucího auta aby nás vůbec viděl. A zase plny plyn, brzdy, světla.žádný troubení. Každýmu asi už odešel ávě projíždíme působiště nejšílenějšího místního masového vraha, jehož jméno je luis Alfredo garavito cobilles, který zabíjel od roku 91 do roku 99 v teto oblasti a údajně se našlo 192 zavražděných a dalších 2000 "pouze" znásilněných mladých chlapců od. No není tohle šílený svět? Ale my pálíme dál, plný knedlík, smrt v našich očích a koukáme the první vážná nehoda, nějaký dobrák přeletěl ochrannou bariéru (nic extra, jen takový menší plůtek.) a jeho osud je spečetěn v 300 metrů hluboké propasti. Od teď vše prožíváme ještě intenzivněji, my proste nechceme umřít! Náš šofér Killian jede jasně resume pro vavřín nejvyší, předjíždí každého v každé pozici, zatáčce, všude a my jako spořádaní evropští řidiči řičíme blahem, už se z nás stali totální šílenci a smějem se všemu počínání na místních silnicích jako blázni. Zcela jasně pálíme do cíle! Je to jako orgasmus! Přijíždíme do Armenie kolem třetí odpoledne a konečně jdeme spá 3 hoďky konečně usínáme.

my state report booklet

What is the capital of my state

Je to totálně šílenej driver plan a absolutně chladnej maniak, který kalkuluje v oblasti milimetru a nacpe se fakt i tam kde není místo ani pro kolo. Těžko se to vysvětluje, všude strašný padáky, propasti, prostě fakt majestátný, masivní hory. Jak bychom jinak mohli jet 250km těch 7 hodin? Úžasné přírodní scenerie, panoramata, snad 100x vylepšený Alpy, prostě nám to nedá spádnoznačně úžasná příroda! A do toho sledujeme přístřešky a smutné příběhy místní chudiny. Ta se živí ukazováním v zatáčkách, mávají, že nic nejde v protisměru a pak čekají co jim kdo hodí z cela nestaly příjem, ze? Všude se potuluji male děti, špinavý, zanedbaný.

my state report booklet

Locating Great Business Web Site Styles

Tahle šílená pouť má svá pravidla. Předně vám ještě něco musím říct o kolumbijcích a jejich autech, všude to vidíme parádní staré americké káry, super velký autobusy a hlavně kamiony, to je pastva pro oči, geniální megaobří trucky typu mac, dodge, ford, která v evropě nikdy nepotkáte jsou tady review doslova. Další zástupci na klikatých, skutečně vysokohorských cestičkách jsou autobusy, u nás mi přijdou jejich řidiči blázniví, ale tady jsou totálně šílený! Ostatně jako všichni řidič a všichni tyhle jezdci uznávají jen jedno pravidlo - co nejrychleji do cíle a další jejich zásada je : nikdy není nevhodná chvíle pro předjíždění. Předjet do ultra ostré zatáčky pres dvě plné čáry a zákaz předjíždění? No problem amigo, to je tady standart. Takhle to tady řeší i náš šofér a my těch 7 hodin, co jedem přes hory střídavě kroutíme hlavou, zavíráme oči, jako zarytí ateisté se modlíme k bohu a ke konci se z nás stávají takový šílenci a tak nás ten závod bere ze našemu.

Vitys a jeho jízda na bicích. Opět Vláďa v akci, carnal, jára a čurby, cesta z bogoty do Armenie (Gordo - purulent). Panorama And, carnal, saproffago, ancient necropsy - 200 lidí, a stále nespí nezbytné hned pálit dál, protože další naše zastávka, armenia je sice jen 250km daleko, ale údajně pojedeme tuhle cestu 7-8 hodin, protože dvakrát musíme přejet přes Andy a až potom se spustíme. Rychle jídlo/sprcha u pořadatele bogotské akce a týpka co nám tady hodně pomáhá lea - mimochodem parádní byteček - dvě koupelny, všude mramor, fakt luxusní sídlo se vším všudy. Cpem vše do mikrobusu a hurá na cestu! A hned teď vám musím říct, to je cesta, to je skutečně něustálý proplítačky serpentýnama deme co to dá a tenhle závod všech o to kdo bude v armenii první mi připomíná živou mutaci pc hry need for speed. Všude na silnici sice jsou takové maličkosti jako dvojitá plna žlutá čára, cedule zákaz předjíždění, omezená rychlost 30km a tak dáe to skutečně nikoho na těchto silnicích nepálí.

Booklet - beijing review

my state report booklet

8 x 8 Customized Inspection

Pořádně brutální masakr a pod pódiem se rozjíždí řádný peklo, lidi řvou s kapelou jak o život, klepou palicema, že mám strach, že jim brzy ulétnou. Purulent je fakt super kapela a pohodový týpci, takže se máme na co se těšit při jejich návštěvě v evropě v dubnu tohoto roku! Další pauza a fleshless rozjíždějí set a začíná skutečně pekelná mela, něco takového jsem neviděl v evropě léta.šílený kolo ďábelských tanečníků, uvnitř klubu doslova vroucí výheň, do toho brutal násypy od fleshless. Těžko popisovat, museli byste to vidět. Jsem skoro v šoku, to je jak česká scéna v roce 1989 na koncertech arakain. A fleshless nasazuji těžký kalibr "Free off pain"a to s Vláďou řve celý sál, refrén tady zná snad každý a to bych vám přál slyšet, sbory jako víno! Jenom nevěřícně kroutím třeba popisovat další songy, samotní mistři řadí tento koncert skutečně vysoko a následuje doslova šílená záplava fotek writing a závěrečná autogramiáda!

Končíme, jedem v dodávce pro 8 lidí s kompletním aparátem ve 12 lidech a bavíme to jiný svět a jsme fakt rádi, že tady jsme! Spánek po 30 hodinách nehrozí, jede se na další štaci, kluci utíkají z předsíně, takže padám taky, zatím. Armenia (So 18, leden) - kolumbie. Vláďa a fleshless rozjíždějí gig. Vláďa mlátí palicí co to dá, harry drtí.

Ráno je tady a s ním možná poslední možnost se parádně vyvanit. Dál pokračujeme ve snídani, která je v ceně takže neváháme, ostatní mistři jedí stylem vše a co možná nejvíce, takže u nich žádný problée tady jsem si já jako vegan pošmákl.švédský stůl s čímkoliv si ansport na letiště (šílený bágly! odbaveni a náš oblíbený detektor a jeho převeliký oblíbenec Harry - opět pípačka a harry pokořen vytahuje nůžky, týpek na něj ukazuje dva prsty takže ještě pokořenější harry tahá dnes již druhé nůžůměr má tedy 1,5 zabavených nůžek na den. Uvidíme čím nás ještě střihorukáč překvapí. Skoro se valíme po zemi a fakt necháminka prostě milého harryka nabalila co se dalo. Tak posadíme do letadla, zabíráme naše fleky a letíme, letíme, letíme.10 hodin uteklo se spoustou srandiček a je tu kolumbie.


Celníky uplácíme tour tričkem a jsme vpuštěni bez problémů. Tam nás už čekají týpci co dělají první akci. Objímačka, pohodový počasí a je třeba hned na začátku říct, že kolumbie má sice ve světě šílenou pověst, ale lidi jsou tu fakt přátelský, neustále se vám snaží pomoci, no prostě jako kdekoli razíme ke klubu a to je docela klasika, vůbec bych se nedivil. Takže pevně věříme, že vše dí pomalu přibývá, všichni se na nás usmívají takže naše předem naučené repliky typu: Nemám peníze / no dollaros, nestřílejte, moje děti v čechách hladoví / ni dispare mis hijos tienen mucha hambre zůstávají zatím nevyužité. Večer se blíží, fanoušků tu je už kupa a nakonec se na fleshless přišlo podívat nějakých 200 figur, no spíš šílenců, ještě upřesním.čekáme před klubem a tam se tedy rozjíždějí věci. Kolumbijci chtějí podpisy od každého, takže i já jako malý čurby jsem rozdal pěkných pár desítek podpisů. A co teprve kluci z je fakt jiný svět, na těch lidech člověk jasně cítí, že jsou nesmírně šťastní, že jsme přijeli a přesto, že valná většina z nich nemluví anglicky, stále se na všechno vyptávají a neustále nás klepou po hle je fakt něco. Neslaný, nemastný, nudný, prostě velice šedý průměr. Další tuny fotek, podpisů a nastupují místní brutal death hrdinové purulent a ty už jedou jinou kávu, no jasně, přeci tu kolumbijskou!

Jonathan Harris - biography - imdb

Jinak kecáme dál, čas příjemně plyne a španělsko je fajn země. Dave mě ujišťuje, že na turné si užijem wallpaper třeba 30 hodinové přejezdy v busu, spaní se vším hmyzem, šílený fanoušky, prostě čeká nás dobrodružství! Loučíme se, zatlačím slzu a razím spát. Bogota (Pá 17, leden) - kolumbie '. Bogota - fans a čurby, vláďa a maniak v selfmade triku. Show v bogotě - líp to nešlo kvůli fans šťastni v kolumbii! jarda a čurby. Bar paranoia ( purulent, spiritual invader) - 200 lidí.

my state report booklet

Uvnitř je i výstava všech trofejí realu, ale to všechno včetně prodejny všeho možného kolem královského klubu navštívím až poletíme zpátky. Teď spěchám a letím najít svého letitého přítele z mocných avulsed a kdysi zcela zásadní death metalové firmy repulse records, která pomohla na výsluní kapelám jako deranged, deeds of flesh, avulsed či rotten sound. Dneska je vše jinak, repulse zbankrotovali a dave se pustil do nové firmy xtreem music. Kancelář jsem našel v pohodě a oba borci dave a tony jsou výborný týpci a je radost s nima pokecat, vypít Colu (c jiného nepijí.šílený!).kecáme o všem možném, tahle firma teď právě vydává novou desku mexických disgorge a výborným zvukem! Do kanclu přichází zákazníci a znají snad všechny české kapely. Z báglu vytahuji. "Reprocess." cd a to je už zcela jasný, že vědí o co jde! Jedem do města už jenom s davem, berem jeho přítelkyni a frčíme do nočního madridu, je kolem 22 hodin a všude mrtvo, pusto, prázdno. Tady to žije jen o víkendech a pozdě v vštívíme metal puby - lemmy je název jednoho z nich a uctívají tu legendu us scény - všude lp, velký loga, symboly statements motorhead!

hotelu a všude nám říkají, ze máme zaplacené jenom letenky. A tady zasahuje zcela razantně Vláďa - volá do Prahy, trošku zvýší hlas a za 20 minut je najednou vše ok, úsměvy, vezou nás do parádního čtyřhvězdičkového hotelu v centru města. Jinak už tady je parádně, slunečno, 15C. V hotelu jede už volný program, já do sprchy (jo! ostatní okamžitě na dlabanec do města. Dle všeho kluci jen procházeli městem, navštívili pár pubů a šli brzy spá však já, po sprše letím dolu, beru mapu a mé kroky jasně směřují k něčemu výjimečnéojedu se parádním metrem - žádný zmatky, člověk vše pochopí v momentě. A už před tou parádou stojím, to je prostě chrám, to je mekka všech fanoušků je stadion Santiago bernabeu - stadion borců realu madrid! Stojím před tou parádou a mám mrazení v zádech.

To bude ještě pořádná dřina cpát se s tím do autobusu. Kávička, rozlučka, poslední objímačky a hurá do světa! Procházím pasovkou a zjišťuju, že moje zimní bunda chtěla mermomocí zůstat na české straně, chci zpě už ale nejde, takže sbohem moje bundičko. Dělal jsem si hlavu, kam ji v té jihoamerické výhni (akorát tam začíná léto! takhle je to pdf vyřešený ocházíme odbavením a zuřivý detektor kovu pípá a pípá (ne, jsem to já se svým piercingem. je to harry a vytahuje z báglu parádní nůžky snad od prababičky. Fakt slušná velikost a zabít by se s nima rozhodně někdo dal.

Personal expenses report (TrvPersonalExpenses) ax 2012

Praha (Čt 16, leden) -. Na letišti v praze, odlet do madridu (E takže jedém, klasika jako vždy před turné - spousta práce, všechno totálně hektický, nespavost, nervozita. Tak jak to má být. Přijíždím na letiště a jsem resume tam první. Ovšem za 10 minut se přiřítí parta kořenů z děčína, co mi budou dělat společnost skoro 4 týdny. A to je palba, ne? Zvedá se mi kufr, jen když vidím tu kupu fakt šíleně velkejch báglů.


my state report booklet
All products 34 Artikelen
Calculate my statutory redundancy entitlement Report suspected fraud rates booklet - sw 19 which is issued annually for the current rates. published a report on the importance and role of specialist mental health midwives (mmha, 2013) and the uk government announced.

3 Comment

  1. The population has been encouraged by the medias propaganda to report such abuses to the State. drug evaluation Report Update cannot be used if the petitioner has been arrested for dui since his/her Uniform Report /Investigative. in Qinghai province against a government-issued booklet which derided the tibetan language, the dalai lama, and self-immolators. Not all registrants served; see folders titled final Induction Report for a listing of the soldiers inducted.

  2. jako takové report udělat nemohu, protože fakt nebyl čas chytit tu někoho kdo by mi vše popsal, země je to pěkná, lidi fajn a hlavně. Shariah Law and American, state, courts - an Assessment. State, appellate court Cases from 23 states involving conflicts between. Enrico caruso: my father and my family (Abr ed) (Opera by Andrew Farkas, Enrico,.

  3. ) Asymmetrical prostate: my urologist told me that I have an asymmetrical prostate. Is this an indication of cancer. Nothing makes my day like a nice, chunky comment on one of my posts to sink my teeth into. So go on, make my day :-).

  4. At Communication with AmeriCorps Program Staff Members are expected. Medical report certifying you do not suffer from a serious disease; submitting the medical report may only be requested in case. M offers a huge selection of All-State divider Tabs available for free same day shipping.

  5. Klávesy a který svým kompozičním ztvárněním kosmických cest o patnáct let předstihl mnohem slavnější skupiny typu weather. My bad, i forgot these mundane things, like taxes, are not supposed to apply to the elite. hud rule was issued based on recommendations made by a 2010 government Accountability Office report, stakeholders, and hud program. seriously and report to their service site the appointed time.

Leave a reply

Your e-mail address will not be published.


*